» » «Студентська республіка – 2015»

«Студентська республіка – 2015»

Дата: 25-06-2015, 10:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26-28 червня 2015 року на території Дальнього пляжу відбудеться регіональний етап «Студентської республіки». Всеукраїнський проект покликаний сприяти зміцненню громадянського суспільства через розвиток культури громадської участі та демократичних цінностей молоді.

Юнаки та дівчата Тернопільщини матимуть можливість створити власну конституцію, свої закони, правила, обрати Студентського мера, Студентських депутатів магістрату. Окрім виборів у рамках «Студентської республіки – 2015» проводитимуться спортивні та інтелектуальні ігри, естафети, флеш-моби, квести тощо.

Ініціативна молодь Тернопільського національного економічного університету також братиме активну участь у регіональному етапі, переможці якого представлятимуть Тернопільщину у фіналі, де буде обраний Студентський президент і депутати Студентського парламенту України.

Нагадуємо, що Студентським президентом України-2014/2015 є магістрант ТНЕУ Василь Томчишин.

Отож бажаємо молодим людям успіху та завзяття, нових цікавих ідей та проектів, натхнення й перемоги!