» » «Естафета єднання студентства Півдня та Заходу України»

«Естафета єднання студентства Півдня та Заходу України»

Дата: 18-03-2015, 16:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За сприяння ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого та за ініціативи Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, 19-20 березня 2015 року у залі засідань ректорату (1 корпус ТНЕУ) проводитиметься «Естафета єднання студентства Півдня та Заходу України».

Естафета започаткована колективом факультету економіки Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського, а Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету є її продовжувачем.

Запрошуються ініціативні групи студентства ТНЕУ, які готові будувати громадянське суспільство, що передбачає активну участь громадян у політичному житті країни!