» » Відбувся презентаційний тренінг «Apollo Open Day»

Відбувся презентаційний тренінг «Apollo Open Day»

Дата: 18-03-2015, 14:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За сприяння ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого, колективом ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина (директор, к.е.н.,доцент І.М. Таранов, заступник директор, керівник Українсько-німецької факультет програми, к.е.н., доцент А.О. Рожко, к.е.н., доцент кафедри менеджменту В.С. Мазур, керівник сектору міжнародної мобільності Т.В. Сохацька, спеціаліст сектору міжнародної мобільності І.М. Татарин, спеціаліст міжнародного тренінг центру І.І. Сало) у суботу, 14 березня 2015 року, було проведено презентаційний тренінг «Apollo Open Day».

Тренером-модератором заходу була керівник програми АПОЛЛО Україна-Білорусь Крістіне Берчі, яка провела презентацію проекту в галузі екології, економіки сільського господарства і розвитку села у Східній Європі. Слухачам тренінгу,зокрема, представникам викладацького складу ТНЕУ та ТНТУ, а також студентам вищезгаданих навчальних закладів, було представлено доповіді лекторів німецької мови щодо особливостей конкурсного відбору для проходження навчально-виробничої практики на одному із сільськогосподарських підприємств Німеччини. Студенти нашого університету, а саме, Ігор Ковбінька та Марина Галайда, поділились інформацією про здобутий досвід практики на сільськогосподарському підприємстві в рамках програми АПОЛЛО.

Проведення презентаційного тренінгу «Apollo Open Day» було корисним та цікавим для усіх учасників заходу.