» » Збір книг військовослужбовцям

Збір книг військовослужбовцям

Дата: 17-03-2015, 15:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до листа Тернопільської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату від 02.03.2015 року № 205, з метою задоволення потреб військовослужбовців, що знаходяться у зоні проведення АТО на сході України, створенні сприятливого інформаційного, психологічно-розвантажувального, художньо-публіцистичного середовища їх перебування, просимо усіх бажаючих долучитися до акції збору книг, започаткованої Тернопільською єпархією УПЦ Київського Патріархату, які будуть передані у зону проведення бойових дій, госпіталі  та реабілітаційні центри для військовослужбовців Збройних Сил України і добровольчих батальйонів.

Літературу необхідно надіслати до 20 березня 2015 року на адресу Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (вул. Січових Стрільців, 13, м. Тернопіль).