» » До ТНЕУ прибули науковці Університету Матея Бела

До ТНЕУ прибули науковці Університету Матея Бела

Дата: 16-03-2015, 15:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою проведення досліджень та обміну знаннями й у рамках проекту Сьомої Рамкової Програми FOLSPEC (Functioning of the Local Production Systems in the Conditions of Economic Crisis) до Тернопільського національного економічного університету прибули науковці Університету Матея Бела (м. Банська Бистриця, Словаччина).

У четвер,  12 березня, студенти-докторанти Люда Гондашова, Мішель Хомякова, Мартін Кяба, Ладіслав Поляк та доктор філософії Марія Свідронова зустрілись з професорсько-викладацьким колективом кафедри міжнародної економіки та обговорили перспективні сфери досліджень, серед яких було зазначено сферу послуг, фінанси недержавних організацій, регіональні відмінності розвитку, теорія регіонального розвитку, бюджетний дефіцит, місцеві податки. Запропонована тематика досліджень знайшла відголос і в інтересах професорсько-викладацького колективу кафедри міжнародної економіки, відтак було погоджено спільні дослідницькі проекти.

Запрошуємо усіх зацікавлених науковців ТНЕУ до співпраці.