» » Відбулися зйомки телевізійного проекту «ТНЕУ вітає з Великоднем»

Відбулися зйомки телевізійного проекту «ТНЕУ вітає з Великоднем»

Дата: 16-03-2015, 12:44 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Великдень – одне з найголовніших християнських свят року, свято Воскресіння Ісуса Христа. У наш непростий час зміцнімося у вірі у Воскреслого Господа, бо в самому Воскресінні – невичерпне джерело вічної радості, святої надії і сили.

Упродовж 12-13 березня у Тернопільському національному економічному університеті відбулися зйомки телевізійного проекту «ТНЕУ вітає з Великоднем».  Серед учасників проекту – народний театр пісні «Для тебе», гурти «Кралечки», «Краплинки», «Струни серця», «Флеш», «Елегія», «Називний відмінок», солісти університету, народний вокальний ансамбль «Галичанка», університетські родини, народна студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о». Кожен виконавець через власне подання пісні, танцю намагався донести родинний настрій Великодня, передати  дух традицій, які ми повинні берегти.

Творча група, що знімала концерт, за допомогою цікавих декорацій і динамічного освітлення створила особливу, глибоку і зворушливу атмосферу. В оформленні залу використовувалися роботи, створені  натхненними руками працівників відділу гуманітарної освіти та виховання нашого університету. Ведучими святкової програми були Оксана Кічак, Юрій Дзюла та Ірина Новомлинська.

З найкращими привітаннями на адресу тернополян виступив ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій  Ігорович Крисоватий.

Очистившись духовно святою сповіддю, посвятивши паски під передзвін церковних дзвонів, творімо подячні молитви Воскресінню Христовому. А у  великодні дні  матимемо нагоду дивитися  святкову програму «ТНЕУ вітає з Великоднем» на каналі TV-4.