» » «Перші правові дебати з галузей публічного права» на юридичному факультеті ТНЕУ

«Перші правові дебати з галузей публічного права» на юридичному факультеті ТНЕУ

Дата: 11-12-2014, 17:11 | Автор: Оксана Яремко

У рамках Всеукраїнського тижня права до Прав людини на юридичному факультеті ТНЕУ проведено «Перші правові дебати з галузей публічного права». Дебати велися між студентами наукового гуртка кафедри публічного права юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету та слухачами секції «правознавство» Тернопільського обласного відділення Малої академії наук України. Жваве обговорення учасники вели стосовно актуальних проблем сучасної юриспруденції: 1) “Інклюзивна” модель освіти: “за” чи “проти”?; 2) Спеціальна конфіскація: плюси та мінуси; 3) Евтаназія: легалізація та кримінальна відповідальність; 4) Гіпноз як нетрадиційний метод розслідування: “за”, “проти”.

Роль модераторів у правових дискусіях виконали доцент кафедри публічного права ЮФ ТНЕУ, адвокат Оксана Яремко та голова Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Тернопільській області, доцент кафедри правового регулювання економіки іправознавства ЮФ ТНЕУ Роман Якубовський.

До складу журі запрошено Людмилу Саванець (керівник Школи польського та європейського права, заступник голови Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Тернопільській області, к. ю. н., доцент кафедри правового регулювання економіки і правознавства ЮФ ТНЕУ), Світлану Шуварівську (заступник голови Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Тернопільській області, завідувач сектору правової освіти, правової роботи та систематизації законодавства Тернопільського міського управління юстиції), Тараса Цимбалістого (к. ю. н., доцент кафедри публічного права ЮФ ТНЕУ, адвокат), Олександру Гриньків (к. ю. н., доцент кафедри теорії та історії держави і права ЮФ ТНЕУ, адвокат), Тетяну Подковенко (к. ю. н., доцент кафедри теорії та історії держави і права ЮФ ТНЕУ), Ігора Юзьвака  (адвокат), Світлану Штуку (методист історико-географічного відділення Тернопільського обласного відділення МАН України), Любов Павелко (студентка п’ятого курсу ЮФ ТНЕУ, член Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Тернопільській області).

У результаті проведеного заходу грамотами переможців і подарунками було нагороджено студентів другого курсу Анастасію Дунаєвську, Вікторію Савочкіну, Наталю Кумпаненко, БогданнуРешетник, а також слухача секції «правознавство» Тернопільського обласного відділення МАН України Ірину Підлісну.