» » ХІ Міжнародний мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Дата: 11-12-2014, 16:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

ХІ Міжнародний мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA у цьому році знову завітав на юридичний факультет ТНЕУ. Студентам продемонстровано фільм «Ув’язнені» (2013 р., Ізраїль, 56, режисер Ліат Мер).

Участь в обговоренні фільму взяли начальник сектору соціально-виховної та правової роботи Державної пенітенціарної служби в Тернопільській області Андрій Нитка, завідувач кафедри публічного права юридичного факультету ТНЕУ Ніна Рогатинська, доцент кафедри публічного права юридичного факультету ТНЕУ Оксана Яремко та співорганізатор показів Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, представник ІЦ «Майдан Моніторинг» Ігор Білик.