» » Студенти ФФ відвідали Коропецький ліцей-інтернат з посиленою військовою підготовкою

Дата: 10-12-2014, 12:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи директора Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, доктора економічних наук, професора Оксани Миронівни Десятнюк та заступника директора ННІІОТ по реалізації експериментальних освітніх програм Андрія Васильовича Грицьківа актив факультету фінансів та студент-іноземець Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина  Камара Осман Чернор відвідали  Коропецький ліцей-інтернат з посиленою військовою підготовкою.

Студенти Тернопільського національного економічного університету влаштували вихованцям ліцею святковий концерт приурочений до Дня Збройних сил України. Адже у сучасних складних економічно-політичних умовах саме цим, здавалось ще зовсім молодим, юнакам та дівчатам належить продовжити славні традиції нашого народу: величні звитяги козацтва та мужні подвиги наших військовослужбовців на Сході.

Учні ліцею із великим задоволенням переглядали виступ творчої молоді ТНЕУ, провели екскурсію навчальним закладом, а на прощання зробили яскраві фото на згадку.