» » До уваги студентів й викладачів ТНЕУ!

До уваги студентів й викладачів ТНЕУ!

Дата: 10-12-2014, 10:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 грудня 2014 року о 9.30 год в аудиторії 1210 відбудеться презентація Всеукраїнського проекту для молоді «НАТО-квест».

Переможці квесту матимуть можливість відвідати штаб-квартиру Альянсу у Брюсселі, щоб ознайомитися з метою та особливостями роботи Організації Північно-Атлантичного Договору, також учасники отримають сувеніри та подарунки від організаторів та партнерів проекту.

Для реалізації проекту розроблена спеціальна програма для мобільних додатків (можна завантажити на сайті natoquest.org), на яку при реєстрації будуть надходити квестові завдання. «НАТО-квест» триватиме протягом року.

Проект реалізовується за ініціативи Чорноморської бізнес-ліги та сприяння Центру інформації та документації НАТО в Україні, у партнерстві з ГО «Українсько-Словацьким Центром Партнерства».