» » Відбулося засідання круглого столу «Розвиток студентської науки в контексті Євроінтеграційних перетворень»

Дата: 6-12-2014, 13:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Третього грудня 2014 року в науковій бібліотеці ТНЕУ відбулося засідання круглого столу  на тему: «Розвиток студентської науки в контексті Євроінтеграційних перетворень». Організували захід представники Студентського наукового товариства університету та Науково-дослідного інституту інноваційного розвитку та державотворення.

З вітальним словом виступили к.е.н., доцент, директор Науково-дослідного інституту інноваційного розвитку та державотворення ТНЕУ Олександр Володимирович Длугопольський й к.е.н., доцент, голова Ради молодих вчених ТНЕУ Тарас Ярославович Маршалок.

Тематичними напрямками роботи круглого столу були:

– «Студентське наукове товариство як осередок наукової роботи студентів в Університеті» (доповідач голова СНТ ТНЕУ, студентка 4-го курсу факультету обліку та аудиту Кізюк Надія).

– «Проблемні аспекти організації науково-дослідної роботи студентів»  (доповідач голова СНТ ФЕУ Федорова Анастасія). Студентка розповіла про значення та пріоритети наукової діяльності студента, формальність роботи студентських наукових гуртків, проблемних груп, взаємодію викладача й студента у контексті формування особистості молодого науковця.

– «Перспективи розвитку студентської науки в ТНЕУ» (доповідач голова СНТ ФОА Садлій Марина). Марина зосередила увагу на таких  питаннях: посилення співпраці із вищими навчальними закладами, державними установами і підприємствами, молодіжними та громадськими організаціями, організація науково-дослідної роботи студентів, стимулювання наукового пошуку студентів у вищому навчальному закладі.

Засідання круглого столу «Розвиток студентської науки в контексті Євроінтеграційних перетворень» відбулося у дружній атмосфері. Молодь виокремила пропозиції щодо удосконалення роботи студентського наукового товариства ТНЕУ, які будуть, обов’язково,  реалізовуватися.