» » ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Соціально-економічні перспективи розвитку України в ХХІ столітті»

Дата: 23-10-2014, 16:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Рада молодих вчених Тернопільського національного економічного університету  запрошує Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції  «Соціально-економічні перспективи розвитку України в ХХІ столітті», яка відбудеться 25 листопада 2014 року.

На конференцію запрошуються науковці, аспіранти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідних і проектних організацій, банків, комерційних фірм та інших організацій, чия діяльність має відношення до тематики конференції.

Для участі в заході необхідно до 24 листопада 2014 року (в електронному варіанті) надіслати на адресу оргкомітету заявку на участь (зразок додається), тези доповідей та копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн