У ТНЕУ – День самоврядування!

Дата: 13-10-2014, 15:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 жовтня 2014 року студенти ТНЕУ матимуть змогу поринути у вир наукової та адміністративної роботи й обійняти посади ректора, проректорів, деканів, завідувачів кафедр, викладачів вищого навчального закладу. Вирішуючи нагальні питання життєдіяльності університету, молоді люди отримають досвід управлінців, а також спробують реалізувати поставлені перед університетом завдання. Тернопільський національний економічний університет – одна велика дружна родина, тому дуже важливо, щоб студенти відчули відповідальність за альма-матер, а керівництво та професорсько-викладацький колектив мали змогу побачити креативність молоді та її пріоритети.

У програмі Дня самоврядування:

8.00-12.30 год – проведення студентами лекційних та семінарських занять. Юнаки та дівчата продемонструють свій підхід до організації навчального процесу, запропонують інтерактивні методи роботи на заняттях.

9.00-9.20 год – урочисте підписання Угоди між ректором університету, доктором економічних наук, професором Андрієм Ігоровичем Крисоватим та студентським ректором Оленою Романівною Баховською «Про права та обов’язки студентського ректора».

12.00 год – зустріч студентського ректора та активістів університету з адміністрацією вищого навчального закладу.

12.30 год – Студентське Віче, під час якого буде зачитаний лист-звернення до Президента України, релігійних громад та політичних об'єднань України. Під час Віче студенти організують флешмоб «ТНЕУ за мир» – молодь буде складати «живі» літери, з яких формуватимуться написи.  Також кожен зможе залишити свої побажання бійцям зони АТО на синіх і жовтих пір'їнках «Голубки миру».

13.00 год – відкриття благодійного ярмарку у холі центрального корпусу ТНЕУ. Студенти усіх факультетів продаватимуть кулінарні вироби, а виручені кошти будуть використанні для потреб бійців-тернополян.

14.00 год – гала-концерт презентацій груп «Ми – нова генерація». Під час концерту відбудеться нагородження груп-першокурсників та кращих кураторів ректором університету.

Візьміть участь у Дні самоврядування й підтримайте добрі ініціативи.