» » Шановні студенти Тернопільського національного економічного університету!

Шановні студенти Тернопільського національного економічного університету!

Дата: 17-09-2014, 12:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти – це особистості перед якими відкривається цілий світ. Ви ініціативні, цікаві, активні, цілеспрямовані люди, які впевнено прокладають дорогу у завтрашній день і будують наше майбутнє.

Вітаю молодь ТНЕУ із чудовим святом – Днем Першокурсника! Для Вас вересень, справді, є особливим, адже Ви приєдналися до університетської родини омріяного вищого навчального закладу. Тут Ви зустрінете вірних друзів, досягнете перших успіхів і перемог.

Навчання в ТНЕУ – наполеглива праця, креативне мислення, відповідальність за прийняті рішення. Пам’ятайте слова: «Якщо ти зараз заснеш, тобі, звичайно, насниться твоя мрія, але якщо ти зараз будеш навчатися й працювати – втілиш свою мрію у життя».

Випускники Тернопільського національного економічного університету – це висококваліфіковані фахівці, які мають практичні навички й добре знають свою справу, знаходять вихід із будь-яких складних ситуацій, генеруючи нові цікаві ідеї.

Шановні студенти, бажаю Вам успіхів, творчих злетів і наукових досягнень, професійного росту і самовдосконалення. Вірю, що роки навчання в університеті стануть для Вас незабутніми. Гордо несіть звання студента Тернопільського національного економічного університету!

З повагою

ректор ТНЕУ                                                                              А.І. Крисоватий