» » Оголошується набір слухачів на підготовчі курси!

Оголошується набір слухачів на підготовчі курси!

Дата: 17-09-2014, 10:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет оголошує набір слухачів на підготовчі курси.

Запрошуємо на навчання учнів 11-тих класів загальноосвітніх шкіл, а також громадян, які мають повну загальну середню освіту, для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань до ВНЗ.

Форма підготовки: денна, заочно-дистанційна.

Перелік предметів для підготовки до ЗНО:

–       українська мова та література;

–       математика;

–       історія України;

–       географія;

–       іноземна мова;

–       фізика.

Навчання розпочнеться з 4 жовтня.

Групи для занять формуватимуться у кількості 5 та 10-ти осіб.

Навчання здійснюється на контрактній основі.

Випускники підготовчих курсів при вступі на навчання до університету користуватимуться пільгами, передбаченими Правилами прийому до Тернопільського національного економічного університету.

Ґрунтовна підготовка до ЗНО – це можливість стати студентом омріяного вищого навчального закладу!

Адреса підготовчих курсів ННІІОТ: вул. Львівська, 11а, к. 501а, м. Тернопіль, 46020; тел. (0352)53-95-92, електронна адреса www.wunu.edu.ua, e-mail: vdp[at]wunu.edu.ua