» » Першокурсники кафедри міжнародного бізнесу і туризму тепер справжні студенти!

Першокурсники кафедри міжнародного бізнесу і туризму тепер справжні студенти!

Дата: 15-09-2014, 16:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Першокурсники кафедри міжнародного бізнесу і туризму  тепер є справжніми студентами. Урочиста посвята відбулася 13-14 вересня в с. Скоморохи Бучацького району.

Першокурсникам була запропонована  подорож в майбутнє студентське життя,  а екскурсоводами були старшокурсники та викладачі кафедри.

Мандрівка розпочалась з пізнавальної екскурсії в с. Рукомиш. Там студенти ознайомились з історією Онуфрієвської церкви та побачили фігуру Св. Онуфрія, що була створена в кінці 1750-х років геніальним скульптором Іоганном Пінзелем.

Потім студенти та викладачі кафедри відвідали м. Бучач, де помилувались костелом Успіння Матері Божої, із захопленням слухали історію  Бучацької ратуші, відчули себе в середньовіччі, відвідавши Буцацький замок.

На базі відпочинку студенти приймали участь у конкурсах, іграх, тренінгах, шукали дрова, розпалювали багаття, розкладали намети.

Ввечері всіх очікував сюрприз – шашлик та “еліксир студенства”, а також пісні під гітару…

Першокурсники урочисто присягнулись бути гідними студентами Тернопільського національного економічного університету!

Всі студенти були вдячні за організоване свято та із отриманим  позитивом і натхненням повернулись до навчального процесу.

Зварич Тетяна, студентка групи Т-11