Допоможемо разом!

Дата: 15-09-2014, 12:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги студентів, викладачів, працівників університету та людей доброї волі! Студент 5-го курсу нашого університету Мотильов Данило приєднався до лав бійців у зоні АТО. Просимо Вас допомогти нашому захиснику зібрати все необхідне для цього благородного завдання. Данило потребує забезпечення солдатським комплектом.

Серед необхідних речей: форма МТР (Британія) розміру «М», бронежилет  4-го рівня захисту, каска, тактичні окуляри, розгрузка фірми «MIC-TFC», берци (розмір «41»), рукавиці, наколінники, налокітники, рюкзак, шкарпетки, термобілизна, ліхтарик, фляга, теплий осінній одяг, аптечка, сухпайок.

Прохання до усіх небайдужих, приносити вищезазначені речі або кошти на їхнє придбання у відділ інформації та зв’язків з громадськістю ТНЕУ за адресою: вул. Львівська, 11 (центральний корпус, третій поверх, кабінет 1314), тел.: 47-50-63.

Підтримаймо нашого студента! Разом ми переможемо!