» » Робоча зустріч В.Я. Брича з кураторами академічних груп

Робоча зустріч В.Я. Брича з кураторами академічних груп

Дата: 14-03-2014, 15:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дванадцятого березня 2014 року на юридичному факультеті відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної роботи ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Василя Ярославовича Брича з кураторами академічних груп та студентським самоврядуванням.

«Роль наставника у колективі є дуже важливою. Студенти – це наші діти, якими дорослими б вони не здавалися. Вони потребують нашої участі, підказки та підтримки. Неможливо передати те відчуття, коли випускники запрошують вас, як свого куратора, на зустрічі. Заради цього варто жити. Це найкраще визнання вашої праці. Давайте зробимо усе можливе, щоб ми дійсно були однією університетською родиною», − зауважив Василь Ярославович.

На зустріч були запрошені також директор студентського містечка Іван Володимирович Плішко та методист відділу гуманітарної освіти та виховання Оксана Балуцька.

Студенти брали активну участь у обговоренні проблем життєдіяльності університету, висловили своє бачення ролі наставника у житті групи.

Куратори академічних груп проінформували про проведену роботу та плани на майбутнє.