» » Лекція-екскурсія «Організація діяльності закладу охорони здоров’я в умовах сучасних викликів»

Дата: 6-02-2024, 14:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У четвер, 8 лютого 2024 року,  о 10:00 год у межах роботи Школи лідерів ефективного управління відбудеться лекція-екскурсія «Організація діяльності закладу охорони здоров’я в умовах сучасних викликів».

Спікер — генеральний директор (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради, доктор медичних наук Григорій Корицький.

Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує студентів та аспірантів, які навчаються за спеціальностями «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування», взяти учать у зустрічі.

Захід відбудеться на базі комунального некомерційного підприємства «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради за адресою: м. Тернопіль, вул. Академіка Сахарова, 2.