» » Виставка-конкурс «Великодня Україна»

Виставка-конкурс «Великодня Україна»

Дата: 21-05-2013, 10:58 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У травні в ТНЕУ відбулась виставка-конкурс «Великодня Україна». Студенти університету, натхненні божественим світлом Великодня, зрозуміли та осягнули красу і велич свята, про що свідчать творчі роботи, запропоновані на конкурс. Вербові гілочки, яскраво прибрані кошики, пасхальні писанки – все те рідне і трепетне, чим славиться наш край на весь світ.

Студенти – це цвіт нашої нації, її майбутнє, тому дуже необхідними є такі конкурси, що демонструють творчу майстерність молоді нашого університету.

Переможці виставки-конкурсу «Великодня Україна» (І місце - Тетяна Редько (УНЕФ), ІІ місце  - Анастасія Павлюк (УНЕФ) були відзначені грамотами та подарунками від первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ, всі інші – грамотами учасників конкурсу.

Нехай світло Великодня зігріває кожного з нас. Побажаємо і надалі студентам ТНЕУ натхнення та безмежної насолоди від творчості.