Вітаємо!

Дата: 21-05-2013, 12:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щиро вітаємо кандидата економічних наук, доцента Островерхова Віктора Михайловича з призначенням на посаду в.о. декана факультету економіки та управління ТНЕУ та кандидата економічних наук, доцента  Шашкевича Олександра Любомировича з призначенням на посаду в.о. декана факультету обліку і аудиту ТНЕУ.

Переконані, що Віктор Михайлович та  Олександр Любомирович продовжать добрі традиції попередніх керівників факультетів, опираючись на їхній багаторічний досвід.

Засвідчуючи свою повагу, бажаємо новим очільникам факультетів невичерпності джерела сил, надії і віри, що допомагає день зустрічати з упевненістю і продовжувати йти по обраному шляху. Нехай життєва та професійна дорога й надалі наповнюється яскравим змістом, а доля оберігає від негараздів.