» » Міжнародна науково-практична конференція «Соціально-психологічні виміри професійної майстерності особистості в умовах глобалізованого світу»

Дата: 16-05-2013, 16:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 16 травня 2013 року в Тернопільському національному економічному університеті розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Соціально-психологічні виміри професійної майстерності особистості в умовах глобалізованого світу». У конференції взяли участь провідні українські, білоруські, польські та американські вчені вищих навчальних закладів, представники Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України, Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, керівники обласної, міської та районних психологічних служб, практичні психологи, соціальні педагоги і соціальні працівники Тернопільської області.

Із вітальним словом до учасників конференції виступили: проректор з науково-педагогічної роботи Тернопільського національного економічного університету М.І. Шинкарик; заступник начальника Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації О.Р. Ютовець.

На пленарному засіданні були заслухані доповіді: доктора психологічних наук, директора науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України В.Г. Панка стосовно професійного становлення практичних психологів; доктора психологічних наук, професора, декана факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка І.В. Данилюка щодо сучасних моделей професійної підготовки психологів; доктора психологічних наук, професора, завідувача кафедри соціальної роботи, директора НДІ МЕВО Тернопільського національного економічного університету А.В. Фурмана стосовно парадигм нормативності методологічного мислення у професійному становленні особистості.

У другій частині конференції учасники продовжили роботу на секціях та майстер-класах:

Секція 1. «Теоретико-методологічне обґрунтування моделей становлення професійної майстерності особистості».

Секція 2. «Організаційно-психологічне забезпечення розвитку професійної майстерності особистості у суспільному повсякденні».

Секція 3. «Інноваційні технології формування професійної майстерності фахівців в умовах сучасного вищого навчального закладу».

Секція 4. «Професійна креативність як інтегральна умова розвитку особистості фахівця».

Секція 5. «Зміст, форми, методи і технології професійної діяльності фахівців соціогуманітарної сфери».

Майстер-клас «Організаційно-методичне забезпечення діяльності психологічної служби».

Майстер-клас «Використання інноваційних методик в роботі практичного психолога, соціального педагога та соціального працівника: технологія застосування асоціативних карток «Креатив».

У конференції взяли участь 236 учасників.