» » Розпочав роботу регіональний круглий стіл «Рада молодих вчених ТНЕУ: формула успіху»

Дата: 14-05-2013, 12:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Чотирнадцятого травня у Тернопільському національному економічному університеті проходить регіональний круглий стіл «Рада молодих вчених ТНЕУ: формула успіху».

З вітальними словом під час урочистого відкриття наукового заходу виступили: ректор Тернопільського національного економічного університету А. І. Крисоватий; перший заступник начальника Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації В. В. Долинний, заступник міського голови Л. О. Бицюра, проректор з наукової роботи З.-М. В. Задорожній, голова ради молодих вчених ТНЕУ Г. Л. Монастирський.

Вітаючи учасників круглого столу, ректор університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий наголосив на важливості напрацювань молодих вчених університету, побажав усім учасникам плідної роботи та нагородив представників професорсько-викладацького колективу університету почесними грамотами за вагомі наукові здобутки.

Щиро бажаємо молодим науковцям ТНЕУ наснаги, віри у власні сили, креативних ідей та втілення усіх задумів!