» » Регіональний круглий стіл «Рада молодих вчених ТНЕУ: формула успіху»

Регіональний круглий стіл «Рада молодих вчених ТНЕУ: формула успіху»

Дата: 13-05-2013, 12:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Чотирнадцятого травня 2013 року у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться регіональний круглий стіл  «Рада молодих вчених ТНЕУ: формула успіху».

Коло питань, які передбачається обговорити:

–молодий науковець як повноправний учасник наукового простру України: риси до портрету;

–досвід Ради молодих вчених ТНЕУ щодо організації молодіжної науки;

–матеріальне стимулювання та соціальний захист молодих науковців;

–труднощі поєднання наукової та адміністративної кар’єри;

–проблема диверсифікації фінансування наукових досліджень молодих вчених;

–комплексна цільова програма «Молоді кадри» в ТНЕУ: проблеми та перспективи реалізації;

–молодий науковець як суб’єкт реалізації міжнародних програм;

–студент як майбутній молодий вчений: проблема мотивації;

–державна політика у сфері молодіжної науки: бар’єри реалізації та шляхи удосконалення.

У роботі круглого столу передбачена участь представників місцевих органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, членів Ради молодих учених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України, Західноукраїнської регіональної Ради молодих вчених, лідерів молодіжних наукових організацій вищих закладів освіти Тернопільської області.

Початок о 10.00 годині.

Місце проведення круглого столу: конференц-зал корпусу № 10 ТНЕУ (м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 9).

Реєстрація учасників з 9.30 до 10.00 години.

Контактна особа: Монастирський Григорій, д.е.н., доцент, голова Ради молодих вчених ТНЕУ. Тел. (050) 678-86-91.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ!