» » Міжнародна дискусійно-освітня платформа «Академія слов’янської культури»

Міжнародна дискусійно-освітня платформа «Академія слов’янської культури»

Дата: 7-03-2023, 14:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Четвертий елемент», агенти культурних змін, краш-курс – це не буктрейлер чергової пригодницької книги, а складові нового, прогресивного та креативного проєкту «Академія слов’янської культури» соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету.

Якщо ви прагнете зануритися у професійну атмосферу навчання та розвитку, отримати 30% теорії та 70% практики, продуктивний нетворкінг, інтерактивні методи взаємодії, цінні поради та незабутні враження від спілкування із зірковими діячами культури і мистецтва, метрами педагогічної майстерності та фахівцями з комунікації, то приєднуйтеся до команди інноваторів.

Наші платформи:

Модуль І. Міжкультурний діалог.

Модуль ІІ. Освіта та культура: налагодження комунікації.

Модуль ІІІ. Промоція та збереження культурної спадщини.

Модуль IV. Культура та ідентичність.

Модуль V. Культура і демократичні цінності.

Модуль VI. Культурна співпраця між регіонами України.

Модуль VII. Економічний вимір культурних та креативних індустрій.

Модуль VIII. Культура у зовнішніх відносинах.

Модуль ІХ. Українці за кордоном.

Модуль Х. Культура в умовах війни.

Активності, які ми пропонуємо: краш-курси, нетворкінг, інтерактивні зустрічі у формі дискусій, інтерв’ю, кейси від практиків, теоретиків соціокультурної сфери, діячів культури та мистецтва, управлінців, представників територіальних громад, педагогів, представників української діаспори (щотижня); робота мистецької галереї (оновлення експозиції щомісяця); сертифікація учасників із зазначенням обсягу годин та переліком набутих навичок (щопівроку); проєктна діяльність.

Потенційні учасники – студенти, учні, викладачі, вчителі, представники органів державного управління, територіальних громад, культурних установ.

Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму до 17 березня за посиланням :

Контактна особа: Олена Стефанишин.

Email: olena.tsup@gmail.com

Тел: +380961866478