Сумуємо...

Дата: 4-02-2023, 21:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

2 лютого 2023 року, під час виконання військового обов'язку, в бою у населеному пункті Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області загинув випускник соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету, стрілець-помічник гранатометника десантно-штурмового батальйону Капустинський Василь-Яків Григорович.

Василь-Яків народився 01 січня 1998 року в селі Білий Потік Чортківського району Тернопільської області.

Він закінчив навчання на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ, отримавши диплом бакалавра за спеціальністю "Менеджмент соціокультурної діяльності" та магістратуру за спеціальністю "Психологія" (2022).

Хлопець знімався у фільмі "Марія" (2021), циклі просвітницьких передач "Знання під час війни", автор низки публікацій в збірниках та ЗМІ й неодноразово виступав у головній ролі в університетських виставах, був активним студентом та свідомим громадянином.
Василь-Яків був відданим патріотом своєї Батьківщини, який щиро вірив у щасливе майбутнє України.
Пам’ять про Героя житиме вічно у серцях рідних, друзів, колег, викладачів та побратимів!

Вічна слава Герою!