» » Подяка від Міністерства освіти і науки України!

Подяка від Міністерства освіти і науки України!

Дата: 29-11-2022, 17:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міністерство освіти і науки України висловлює подяку професорсько-викладацькому колективу Західноукраїнського національного університету за підтримку та високоякісну організацію Всеукраїнського форуму «Нові виміри безпеки: виклики та рішення», який проходив у класичному університеті Тернополя.

У часи, коли наша держава переживає збройну агресію російської федерації, безпека освітнього процесу – найважливіше завдання сьогодення. Попри постійні атаки окупантів, ми разом продовжуємо навчальний процес, спільними зусиллями долаємо всі виклики,  які постають перед нами. Освітяни, які з перших годин війни демонстрували єдність, незламність і стійкість, своєю працею та зусиллями доводять, що заклад вищої освіти – це територія захищеності.

Учасники форуму мали змогу обговорити питання про подальше створення безпечних умов у вишах, забезпечення їх укриттями, зосередили увагу на формуванні навичок безпечної поведінки,  психоемоційної підтримки студентів.

Разом працюємо, аби освіта була безпечною та ефективною для нашої молоді!