» » Всеукраїнська наукова Інтернет-конференція «Україна у геоекономічному просторі: глобальні виклики, сучасні тренди розвитку та соціокультурні трансформації»

Дата: 26-03-2013, 09:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра міжнародних фінансів Тернопільського національного економічного університету відповідно до плану наукових заходів на 2013 рік проводить Всеукраїнську наукову Інтернет-конференцію «Україна у геоекономічному просторі: глобальні виклики, сучасні тренди розвитку та соціокультурні трансформації».

До участі в конференції запрошуються науковці, молоді вчені, аспіранти та студенти, які в своїх дослідженнях розглядають питання економічного розвитку України та інших країн в умовах перманентних трансформацій геоекономічного простору, інші зацікавлені особи.

Тематичні напрями конференції:

-Проблеми формування глобальної інституційної архітектури;

-Геополітичні, цивілізаційні та соціокультурні виміри трансформації геоекономічного простору;

-Сучасні концепції і доктрини міжнародної економічної та інформаційної безпеки;

-Стратегічні пріоритети макроекономічної політики держави та проблеми реалізації національних інтересів в умовах глобальної нестабільності;

-Бізнес-стратегії суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності: особливості формування управлінської, фінансової і маркетингової політики;

-Просторова мобільність міжнародних потоків капіталу та сучасні тренди розвитку фінансових ринків;

-Інтеграційні процеси і регіональні механізми забезпечення фінансової стабільності у геоекономічному просторі;

-Інноваційно-інвестиційний вектор розвитку країн в умовах глобальних трансформацій.

Робочі мови конференції: українська, російська.

Конференція відбудеться 15 травня 2013 р., після чого учасникам конференції буде надіслано збірник матеріалів.

Детальні умови участі в конференції та вимоги щодо оформлення матеріалів розміщені в інформаційному листі.

inf_list_kaf_mf_2013.doc
Завантажити Переглянути онлайн