» » Відбудеться інтеграційна зустріч для ВПО

Відбудеться інтеграційна зустріч для ВПО

Дата: 2-08-2022, 11:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо ВПО, які проживають у м.Тернопіль, 9 серпня 2022 року взяти участь в 1-денній інтеграційній зустрічі, метою якої є посилення соціальної включеності внутрішньо переміщених осіб. Учасники отримають інформацію про соціальні виплати та інші види допомог, опанують техніки пропрацювання наслідків психологічних травм, набутих за часів повномасштабної війни в Україні, дізнаються про можливості участі у соціально-культурному житті громади міста Тернопіль, створення ком'юніті для ВПО на базі Західноукраїнського національного університету.

У програмі заходу відбудуться зустрічі із психологом, представником управління соціальної політики Тернополя, тренерами із працевлаштування, представниками міжнародних громадських організацій.

Зустріч триватиме із 10:00 до 17:00 год, передбачені 2 кави-перерви та обід. Локація – класичний університет Тернополя. Реєстрація учасників (осіб, які є внутрішньо переміщеними) обов’язкова!

Телефон для реєстрації: 096 15 60 900 - Тетяна Борисова.