» » Викладачі ЗУНУ активно беруть участь у наукових обговореннях

Викладачі ЗУНУ активно беруть участь у наукових обговореннях

Дата: 7-06-2022, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася традиційна VII Міжнародна науково-практична конференція «Інформація та соціум», мета якої не тільки зібрати академічне товариство, але й пропагувати ідеї єдності української нації та популяризувати український культурний спадок.

Професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету  Ірина Шкіцька долучилася до зустрічі та виступила на пленарному засіданні.

У ході проведення конференції було заслухано наукові доповіді, щодо цифровізації діловодних процесів, змін мови мас-медіа, трансформації бізнес-стратегій підприємців, визначення ролі архівних установ в інформаційних війнах.

Жваві дискусії, інтерес доповідачів до явищ навколишнього світу, їх оптимізм і віра в Україну неодмінно стануть джерелом нових ідей і наукових звершень!