До уваги студентів!

Дата: 1-03-2021, 12:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Центр підготовки офіцерів запасу розпочинає набір на навчання на кафедрі підготовки офіцерів запасу!

Громадянам України та студентам усіх форм навчання, що проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу, надається відстрочка на період навчання та на строк, що триває від початку навчання до присвоєння первинного звання, але не довше ніж до кінця поточного року після завершення підготовки.

Громадяни України, які мають вищу освіту та студенти, що здобувають вищу освіту, котрі виявили бажання проходити військову підготовку на військовій кафедрі, просимо ознайомитися з правилами конкурсного відбору, переліком необхідних документів, а також термінами їх подачі на сайті ЗУНУ у розділі Центри,  ЦПОЗ або за адресою: Микулинецька 46а (юридичний факультет), каб. 604 або за тел. +380964039946 Інна Тарасівна чи Email: cpoz@wunu.edu.ua.