Надходять співчуття...

Дата: 15-11-2012, 09:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор, доктор економічних  наук, професор А. О. Епіфанов та колектив Української  академії  банківської  справи Національного банку України глибоко сумує  з приводу передчасної  смерті  ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних  наук, професора, заслуженого діяча науки й техніки, дійсного члена Академії   економічних   наук  України Сергія Ілліча Юрія.

«Перестало битися серце  видатного науковця, педагога-наставника, економіста, талановитого  керівника та організатора, мудрої, порядної людини. Його смерть – це  непоправна  втрата як для одного з найпотужніших економічних  вишів  України,  так   і   загалом  для національної   науки.  Це величезне горе для родини,  колег   і   всіх,   хто знав цю добру, світлу людину.  Колектив нашого навчального закладу  висловлює щирі співчуття рідним   і   близьким покійного, а також  колективу Тернопільського національного економічного університету.  Вічна пам'ять Сергію   Іллічу. Нехай земля йому буде лебединим пухом».