» » До уваги учасників АТО/ООС, мешканців м. Тернополя та Тернопільської області!

До уваги учасників АТО/ООС, мешканців м. Тернополя та Тернопільської області!

Дата: 24-06-2020, 15:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На виконання соціальних програм підтримки учасників Антитерористичної операції  та за сприяння Департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Тернопільський національний економічний університет з  22 червня 2020 року продовжує набір на інтенсивні курси з вивчення англійської, польської мов та комп’ютерних  інформаційних технологій (англійською мовою) для учасників АТО/ООС – мешканців міста Тернополя та області.

Підготовка слухачів здійснюватиметься на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ.

Після завершення навчання учасники Проекту отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації, а також сертифікат про рівень володіння англійською та польською мовами згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти.

Бажаючих просимо надіслати до 27 липня 2020 року на електронну адресу Центру (centrinozmov@wunu.edu.ua) такі дані:

- прізвище, ім’я, по-батькові ;

- е-mail;

- мобільний телефон;

- місце прописки.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус , каб. 3107); тел.: 0352-47-50-50*13-148; моб.: 067-708-73-29