» » Зустріч студентів групи ОАБ-41 з Танасовим Олександром Олександровичем

Зустріч студентів групи ОАБ-41 з Танасовим Олександром Олександровичем

Дата: 15-11-2019, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти 4 курсу кафедри економічної експертизи і аудиту бізнесу ТНЕУ ознайомились з практичними аспектами діяльності фінансово-економічної Служби Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку.

15 листопада 2019 року ,на запрошення доцента кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу Саченко Світлани Іванівни, в рамках дуальної освіти, студенти групи ОАБ - 41 зустрілись з Танасовим Олександром Олександровичем, начальником фінансово-економічної Служби Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку, майором, учасником АТО, випускником кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу 2011 року.

Олександр Олександрович розповів про переваги державної служби для молоді, можливі етапи кар’єрного росту у цій сфері, наголосив на необхідності якісного засвоєння теоретичних знань під час навчання у закладі вищої освіти і закликав молодь залишатися працювати в Україні і розбудовувати власну державу та  акцентував увагу на специфіці своєї роботи.Студенти мали можливість поспілкуватися й отримати відповіді на поставлені запитання.

Дякуємо Олександру Олександровичу Танасову, начальнику фінансово-економічної Служби Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку за високий рівень організації навчання та співпрацю!