» » Вітаємо учасників конкурсу творчих робіт на економічну тематику

Вітаємо учасників конкурсу творчих робіт на економічну тематику

Дата: 3-06-2019, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вже вчетверте в Тернопільському національному економічному університеті проходив конкурс творчих робіт на економічну тематику, який організувала кафедра банківської справи.

Цьогоріч конкурс, мета якого активна підтримка учнівської молоді у творчому пошуку та забезпечення рівня фінансової грамотності учнів, присвятили Дню банківських працівників. До заходу долучилось понад 50 учасників – учнів загальноосвітніх шкіл та студентів коледжів. Зокрема, найактивнішими виявились Збаразька ЗОШ №1, ЗОШ № 10 м. Тернополя, Великоберезовицька ЗОШ, Староскалатська ЗОШ І-ІІІ ст., Остап’ївська ЗОШ І-ІІІ ст., Колодіївська школа, Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола.

Роботи, подані на конкурс, були ретельно прорецензовані журі конкурсу, до складу якого входили д.е.н., професор, завідувач кафедри банківської справи ТНЕУ Дзюблюк О. В. (голова журі) та викладачі кафедри банківської справи. Надзвичайно приємно, що учні та студенти підійшли творчо до розкриття запропонованих тем, які стосувались актуальних проблем, зокрема: Що таке гроші і чи будуть вони потрібними у майбутньому нашій державі?; Яким я уявляю банк майбутнього?; Що б я порадив (порадила) банкіру сьогодні, щоб йому довіряли?; Чи варто користуватись кредитом мені та моїй сім’ї?; Як заробити гроші, користуючись кредитною карткою?; Що потрібно для того, щоб заробити мільйон у банку? Окремі учасники запропонували свої теми щодо майбутнього економічного розвитку України та світу, зокрема питання, які стосуються обігу криптовалют в економічному просторі, що теж високо оцінило поважне журі.

За результатами таємного голосування журі запропонувало нагородити учасників грамотами за призові місця, а також за участь та перемогу у визначених номінаціях. Зокрема:

Грамотами за І місце нагороджені

Папура Христина – учениця 11-А класу Збаразької ЗОШ №1

Вітовська Діана – учениця 10 класу Великоберезовицької ЗОШ

Філіпович Тетяна – учениця 11 класу ЗОШ № 10 м. Тернополя

Задорожна Марія учениця 10 класу Староскалатської ЗОШ

Константинович Ірина учениця 11 класу Остап’ївської ЗОШ

Штика Інна учениця Колодіївської школи

Луцко Зоряна студентка ІІ курсу  спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відділення економіки та туризму Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

Грамотами за ІІ місце нагороджені

Петрунишин Анастасія учениця 11-А класу Збаразької ЗОШ №1

Ванкевич Аміна учениця 11-А класу Збаразької ЗОШ №1

Подворняк Олеся учениця 10 класу Великоберезовицької ЗОШ

Золотнюк Христина учениця 11 класу ЗОШ № 10 м. Тернополя

Кривик Валерія учениця 11 класу ЗОШ № 10 м. Тернополя

Колісник Ірина учениця 10 класу Староскалатської ЗОШ

Штельма Юлія учениця 11 класу Остап’ївської ЗОШ

Савченко Дмитро студент ІІ курсу  спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відділення економіки та туризму Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

Грамотами за ІІІ місце нагороджені

Стецько Віталій  учень 11-А класу Збаразької ЗОШ №1

Люпа Вероніка учениця 11-Б класу Збаразької ЗОШ №1

Бойко Катерина учениця 11-Б класу Збаразької ЗОШ №1

Федірко Ростислав учень 10 класу Великоберезовицької ЗОШ

Яворська Іра учениця 10 класу Великоберезовицької ЗОШ

Генсьорський Андрій учень 11 класу ЗОШ № 10 м. Тернополя

Буката Марія учениця 11 класу ЗОШ № 10 м. Тернополя

Щурко Софія учениця 11 класу ЗОШ № 10 м. Тернополя

Задорожна Христина учениця 10 класу Староскалатської ЗОШ

Булгакович Наталя учениця 11 класу Остап’ївської ЗОШ

У номінаціях нагороджені

Дзюбик Юрій  учень 11-Б класу Збаразької ЗОШ №1 за цікаве розкриття теми

Левкович Любомир учень 11-А класу Збаразької ЗОШ №1 за розкриття соціальних проблем

Леземезюк Тарас учень 11-А класу Збаразької ЗОШ №1 за позитивне мислення

Філіпович Тетяна учениця 11 класу ЗОШ № 10 м. Тернополя за індивідуальний підхід до розкриття теми

Усі інші учасники нагороджені грамотами за участь у конкурсі.

Колектив кафедри банківської справи висловлює щиру подяку вчителям шкіл та викладачам коледжів за активну підтримку учнівської та студентської молоді у творчому пошуку, забезпечення рівня фінансової грамотності учнів і студентів та сприяння у проведенні ІV-го Всеукраїнського конкурсу творчих робіт на економічну тематику у 2018-2019 н. р.

Оргкомітет конкурсу вітає переможців із значними науковими досягненнями і бажає подальших звершень! Окремо висловлюємо подяку всім учасникам конкурсу, науковим керівникам та вельмишановному журі за можливість проведення наукового заходу, який дозволяє розкривати творчий потенціал молоді!