» » Оголошуємо набір слухачів на експрес-курси для підготовки абітурієнтів, що вступають до коледжів ТНЕУ

Дата: 28-05-2019, 13:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету оголошує набір слухачів на експрес-курси  для підготовки абітурієнтів, що вступають до  коледжів ТНЕУ на базі 9-х класів. Заняття проводять кваліфіковані викладачі університету. Програма передбачає вивчення предметів, що винесені на вступні випробування в коледжі: українська мова, математика або історія України.

Форма підготовки – денна.

Перелік конкурсних предметів для здобуття ОКР «Молодший спеціаліст» в коледжах ТНЕУ:

Спеціальності За результатами вступних випробувань на 1-й курс (випускники 9-х класів)

- правознавство

- менеджмент

Українська мова та історія України

- облік і оподаткування;

- фінанси, банківська справа та страхування;

- підприємництво, торгівля та біржова діяльність;

Українська мова та математика
- комп’ютерна інженерія; Українська мова та математика

Початок занять з 1-12 липня 2019 року.

Навчання здійснюватиметься на контрактній основі.

Випускники підготовчих курсів, вступаючи на навчання до коледжів університету, матимуть  пільги, передбачені  Правилами  прийому до Тернопільського  національного економічного університету.

Адреса:

вул. Львівська, 11а, к. 501-а, м. Тернопіль, 46020;