Тренінг з протидії корупції

Дата: 24-05-2019, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У п’ятницю, 24 травня 2019 року в Тернопільському національному економічному університеті відбувся тренінг з протидії корупції. Студентський актив університету зустрівся з Дракохруст Тетяною Вікторівною, доцентом кафедри міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії, яка розповіла про види правопорушень корупційного спрямування, в чому різниця між подарунком та неправомірною вигодою, а також, які органи протидії корупції наразі функціонують в нашій державі. Студенти мали чудову нагоду обговорити їхнє бачення механізмів боротьби з корупцією та отримати від експерта вичерпні відповіді на запитання, які стосуються антикорупційного законодавства. На завершення юнаки та дівчата отримали інформацію про те, що потрібно робити в разі наявності корупційного правопорушення, а також дізналися контактні дані особи, відповідальної у сфері запобігання корупції в нашому університеті.