Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Дата: 22-11-2018, 14:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні студенти факультету економіки та управління мали нагоду побувати на лекції Романа Ільченка – експерта з фінансового проектування, оптимізації, голови правління благодійного фонду «Цвіт нації», власника та керуючого партнера міжнародної групи компаній NIAR.

Пан Ільченко поділився зі студентами секретами успіху в бізнесі та інвестуванні, детально пояснив хто такі інвестори та де їх шукати, а також як правильно створити свій ефективний бізнес-план.

Що перше приходить на думу, коли лунає слово «інвестор»? Мабуть, більшість скаже­ ­– гроші або щось пов’язане з ними. Роман Ільченко вважає, що це твердження є хибним, адже інвестувати можна не лише гроші, а обладнання, інтелект тощо, відповідно й інвестором може бути усі хто цим володіє.

При створенні власної справи варто пам’ятати про важливі фактори, а саме:

–  формування власної ідеї для створення бізнес-плану – проаналізувавши безліч ідей можна створити свою індивідуальну ідею;

– візуалізація – розробка презентації бажаної ідеї.

«Бізнес – це поле з граблями, до якого немає карти», – зазначив пан Роман і додав, що досвід, який би він не був, не є негативним явищем, адже завдяки аналізу своїх помилок можна навчитися чомусь більшому.

Організація таких тематичних лекцій для студентів є корисною, адже це допомагає їм навчитися правильно почати вести бізнес.

» » Студенти факультету економіки та управління дізналися як правильно розпочати власний бізнес

Дата: 22-11-2018, 14:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

При створенні власної справи варто пам’ятати про важливі фактори, а саме:

– візуалізація – розробка презентації бажаної ідеї.