» » «Застосування практики Європейського суду з прав людини у адвокатській діяльності»

Дата: 20-10-2017, 12:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дев’ятого жовтня 2017 року викладачі кафедри міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії Дракохруст Тетяна і Яремко Оксана ініціювали проведення серії лекцій типу Co-op meeting «Застосування практики Європейського суду з прав людини у адвокатській діяльності» на англійській мові.

Спікером виступив Борис Станіслав – адвокат, сертифікований експерт Національної асоціації адвокатів України з питань обрання та застосування запобіжних заходів, учасник Всеукраїнської програми «Адвокат майбутнього».

Студенти ТНЕУ разом із студентами-іноземцями мали нагоду попрактикуватися у англійській мові, переглянути пізнавальні відео та здобути нові знання.