» » У ТНЕУ презентовано виставку «Князі Галицькі-Острозькі - будівничі держави»

У ТНЕУ презентовано виставку «Князі Галицькі-Острозькі - будівничі держави»

Дата: 24-02-2017, 13:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 лютого у Тернопільському національному економічному університеті відбулася науково-практична конференція «Освітній простір ХХІ століття: реалії, новації, перспективи».
У виставковій залі університету, у рамках  роботи секції «Історія України» у збереженні національної ідентичності» вперше у Тернополі, для освітян та студентів представлена виставка портретів «Князі Галицькі-Острозькі - будівничі держави», яку люб’язно презентували Наталія Кутна-Кіналь та Олег Кіналь.
Відкриваючи виставку Наталія Теодозіївна підкреслила значимість княжих династій України-Русі та їх вплив на розвиток Європи, зокрема про княжий рід Острозьких - справжню українську еліту.
До речі, нещодавно дана виставка експонувалася у м.  Києві в рамках презентації нашого краю «Благословенне Тернопілля».
Запрошуємо всіх зацікавлених ознайомитися з експозицією у виставковій залі ТНЕУ.
Фото з Facebook Олега Кіналя.