Вітаємо переможців олімпіад!

Дата: 23-02-2017, 16:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьомого лютого 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит», перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Державні фінанси» та перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінанси».

Учасники, які взяли участь в олімпіадах отримали теоретичні та практичні завдання з питань функціонування фінансово-кредитної системи та державних фінансів відповідно.

Журі, у складі д.е.н.,  проф. Кириленко О.П., д.е.н., проф. Кізими Т.О. к.е.н., доц. Гупаловської М.Б., к.е.н., доц. Дем’янюк А.В., к.е.н., доц. Мокрицької А.Б. відмітили ґрунтовні знання студентів.

Зокрема, за оцінками, виконаних завдань, перше місце в олімпіаді з дисципліни «Державні фінанси» посіла Соляник Діана Юріївна (ст. гр. Ф – 42), друге місце  – Савіцька Світлана Миколаївна  (ст. гр. Ф – 31) та Батіг Оксана Ігорівна  (ст. гр. Ф – 33), третє  місце – Жданюк  Сніжана Анатоліївна (ст. гр. Ф – 31), Скобляк Тетяна Ігорівна (ст. гр. Ф – 31) та Коліно Анна Миколаївна (ст. гр. Ф – 31). Для участі у  II  етапі олімпіади, яка відбудеться у Харківському національному економічному університет ім. Семена Кузнеця рекомендуються: Соляник Д. Ю. та Савіцька С. М.

В олімпіаді зі спеціальності «фінанси кредит» перше місце здобула Соляник Діана Юріївна  (ст. гр. Ф – 42), 2 місце – Савіцька Світлана Миколаївна  (ст. гр. Ф – 31), третє місце – Гнатів Ольга Віталіївна (ст. гр.  ФБС – 31),  Богатюк Тетяна Валеріївна  (ст. гр.  Ф – 33) та Батіг Ірина Ігорівна  (ст. гр. Ф – 33). Для участі у  II  етапі олімпіади, яка відбудеться у  Харківському національному економічному університет ім. Семена Кузнеця  рекомендуються: Соляник Д. Ю. та Савіцька С. М.

В олімпіаді з дисципліни «Фінанси» перше місце посіла Бурко Христина Сергіївна  (ст. гр. Ф – 42), друге місце – Баранець Ярослав Володимирович  (ст. гр. ФУПОм – 12) та Пилипчук Юлія Василівна (ст. гр. Ф – 33), третє місце –
Луців Мар’яна Іванівна   (ст. гр.  Ф-33),  Романишин Христина Володимирівна (ст. гр.  Ф – 33) та Повх Андрій Володимирович (ст. гр.  Ф – 32).

Для участі у  II  етапі олімпіади, яка відбудеться у  Державному вищому навчальному закладі «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»  рекомендуються: Бурко Х. С. та Баранець Я. В.

Колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ щиро вітає переможців олімпіад та бажає їм невичерпної наснаги, невпинного руху вперед, підкорення нових наукових вершин та перемоги у другому етапі Всеукраїнських студентських олімпіад!