Вітаємо студентів КЕПІТ!

Дата: 15-02-2017, 09:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Четвертого лютого 2017 року на базі Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся фінальний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Під час урочистої частини нагородили дипломами та призами (USB Flash Disk) переможців третього етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу. Нагороди отримали і студентки Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Зазуляк Анастасія та Боденчук Яна, які посіли ІI та III місце у конкурсі.

Учасниками третього етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся 6 жовтня 2016 року в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 24, були учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні професійно-технічних училищ, студенти ВНЗ І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності відповідно до гуманітарного та технічного профілів навчання. Серед них були і студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Зазуляк Анастасія, студентка 2 курсу, та Боденчук Яна, студентка 1 курсу, які гідно відстояли право називатися «доньками Кобзаря».

До конкурсу студентів підготували викладачі КЕПІТ ТНЕУ Салдан Галина Ярославівна та Шевчук Марія Василівна.

Отож чекаємо на результати фінального конкурсу!