» » Відбулася Перша Міжнародна конференція «Емпіричні дослідження для реформування освіти в Україні»

Дата: 13-02-2017, 13:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Одинадцятого лютого 2017 р. на запрошення Голови Ukrainian Educational Research Association – UERA д.с.н., проф., завідувача кафедри правознавства, соціології та політології ДДПУ імені Івана Франка Світлани Андріївни Щудло д.е.н., проф. ТНЕУ Длугопольський Олександр Володимирович взяв участь у Першій Міжнародній конференції «Емпіричні дослідження для реформування освіти в Україні», яка відбулася у America House Kyiv.

Під час роботи учасники конференції обговорювали проблеми рейтингування університетів, якості середньої та вищої освіти, застосування інноваційних методик у навчанні студентів внз різних форм власності, проблем університетської автономії та фінансування, фандрайзингу тощо.

Конференція об’єднала понад 80 учасників із різних міст України, а також Польщі, США та Великобританії.

Цитуючи д.ф.н., завідувача відділу лідерства та інституційного розвитку вищої освіти Інституту вищої освіти НАПН України, заступника голови НАЗЯВО Сергія Володимировича Курбатова, відзначимо: «Є відчуття нового етапу формування професійної академічної спільноти».