» » У ТНЕУ відкрито нову спеціалізовану вчену раду із захисту дисертацій

У ТНЕУ відкрито нову спеціалізовану вчену раду із захисту дисертацій

Дата: 6-02-2017, 17:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шостого лютого 2017 року відбулася історична подія не лише у діяльності Тернопільського національного економічного університету, а й Тернополя – свою роботу розпочала спеціалізована вчена рада із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальностями 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право та 12.00.03 – цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

Головою ради обрано завідувача кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права юридичного факультету ТНЕУ, доктора юридичних наук Сергія Костянтиновича Гречанюка.

Така подія є чудовою можливістю для вчених у галузі права здобути науковий ступінь в одному з провідних вищих навчальних закладів Західного регіону України.

Команда TNEU TV поспілкувалася з членами ради та здобувачами.