» » «Модульно-розвивальний оргпростір професійного методологування: від ідеї до концепції мислевчинення»

Дата: 3-02-2017, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Наукова школа проф. Анаталолія Фурмана, НДІ методології та освітології, колектив кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ 21-22 лютого 2017 року організовують щорічну методологічну сесію (науковий семінар) на тему: «Модульно-розвивальний оргпростір професійного методологування: від ідеї до концепції мислевчинення».

Оргпроект цього інтелектуального заходу передбачає виступи-презентації, методологічні доповіді та дискусії на предмет співвідношення методології як вчення і методології як мисленнєвої  практики.

До участі запрошуються методологи і науковці, студенти, аспіранти, викладачі й усі, хто цікавиться сучасними проблемами розвитку й самоорганізації світу методології.

Довідки за електронною поштою: anatoliy_furman@yahoo.com
тел. 097-442-75-95