» » Триває 28 Всесвітня зимова Універсіада

Триває 28 Всесвітня зимова Універсіада

Дата: 3-02-2017, 12:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У м. Алмати (Республіка Казахстан) триває 28 Всесвітня зимова Універсіада. Спортсмени з майже 60 країн світу вже розіграли 41 комплек нагород з 85 запланованих. Приємно відзначити, що регулярно поповнюється медальна скарбничка збірної України, у складі якої виступають і студенти Тернопільського національного економічного університету.

Четверту медаль для команди і другу особисту «бронзу» здобув сноубордист Олександр Білінський.

Ще дві медалі завоювали наші біатлоністки, які продовжують виправдовувати сподівання, які на них покладали перед початком змагань. Яна Бондар здобула «срібло» у спринтерській гонці, а Надія Бєлкіна святкувала перемогу у гонці переслідування, принісши таким чином Україні першу золоту нагороду Універсіади.

У нашої команди зараз 6 нагород (1 «золото», 2 «срібла» і 3 «бронзи») і вона посідає 10 місце у медальному рейтингу.

Щиро вітаємо українських спортсменів з такими досягненнями і бажаємо їм нових перемог!