» » Дорогі друзі, високоповажні колеги, найкраща молоде Тернопільського національного економічного університету!

Дата: 29-12-2016, 10:06 | Автор:

На порозі наших домівок Новий Рік та Різдво Христове – свята повні щирих і теплих привітань, святкових клопотів, приємних сюрпризів і доленосних зустрічей, мрій і сподівань, нових прагнень і добрих хвилювань.
Кожен прожив рік, що минає, по-різному. Для когось він промайнув швидко, майже непомітно, а хтось його прожив, наче вічність.
У наших серцях щемлять незагоєні рани війни, яка ще досі триває. Кожен із нас словом, ділом і щирою молитвою наближає перемогу.
Радощі і прикрощі, пошуки правильних відповідей і виважених рішень загартували нас і вселили віру у майбутнє України.
Хай Різдвяні дзвони та українські колядки звеселять Ваші серця, а  рік розпочнеться і пройде під знаком миру, любові, добрих справ.
Нехай хурделить у Ваших домівках добрим настроєм, сніжить добробутом та взаєморозумінням, завіває радістю й теплом, сипле щирими посмішками, морозить козацьким духом та добрим здоров'ям, іскриться дитячим сміхом, вимережує гарні дні 2017 року.

З Новим роком!
З Різдвом Христовим!