» » Передноворічний настрій у Тернопільському національному економічному університеті!

Дата: 21-12-2016, 12:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З початком зимової пори у Тернопільському національному економічному університеті вирує передсвяткова атмосфера – професорсько-викладацький колектив, працівники, студентство в очікуванні яскравих миттєвостей новоріччя.

У вищому навчальному закладі відбулися зйомки новорічного концерту, музичної казки; адміністрація, декани, активісти підготували вітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим для своїх друзів, колег, партнерів, рідних та близьких.

Щирі посмішки, веселі розмови, теплий і дружній настрій переповнюють ТНЕУ. Кожен чекає на свій особливий подарунок у Новому 2017 році. Отож, нехай усі ми побачимо у світлі новорічних вогників свої мрії, свої сподівання. Нехай поруч будуть рідні люди, найкращі друзі, надійні колеги, а найсміливіші плани та задуми обов’язково реалізуються!