» » Тренінги для вчителів з курсу «Фінансова грамотність»

Тренінги для вчителів з курсу «Фінансова грамотність»

Дата: 21-12-2016, 09:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

15 грудня 2016 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної освіти була проведена серія тренінгів для вчителів з курсу «Фінансова грамотність», мета яких – ознайомлення із сучасними інструментами та вироблення практичних умінь, навичок і компетентностей навчання в школах.

Тематика заходу охоплювала широке коло питань: презентація освітнього проекту «Фінансова грамотність» для учнів 2-10 класів; аналіз результатів проходження вхідної діагностики рівня знань з курсу «Фінансова грамотність»; зміни в оподаткуванні нерухомості та доходів фізичних осіб; використання інтерактивних вправ при вивченні курсу «Фінансова грамотність».

З доповіддю стосовно досвіду колективу кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ в реалізації проекту «Фінансову освіту в кожну школу!» виступив к.е.н., доцент В.В. Письменний.