» » «Бухгалтер-аналітик – професія майбутнього»

«Бухгалтер-аналітик – професія майбутнього»

Дата: 20-12-2016, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках роботи Центру практичної бухгалтерії та за підтримки кураторів груп факультету обліку і аудиту ТНЕУ організовуються зустрічі бухгалтерів-практиків зі студентами молодших курсів. Зокрема, відбулася зустріч студентів груп ОПД-11 та ОДС-11 з провідним бухгалтером товариства з обмеженою відповідальністю «Тернофарм» Корчевською Оленою Петрівною.

Корчевська О. П. розповіла студентам  про обрану професію з практичної точки зору, висвітлила основні завдання, функції та обов’язки бухгалтера на підприємстві. Також практикуючий бухгалтер акцентувала увагу на важливості ролі сучасного бухгалтера у функціонуванні підприємства,  адже він часто виконує обов’язки і юриста, і фінансиста, і аналітика. Окрім того, було зазначено, що сучасний бухгалтер здійснює широке коло діяльності, яка включає планування, аналіз і контроль прийнятих управлінських рішень.

У засіданні круглого столу також взяли участь студенти груп ОДС-31, ОПД-41, ОПД-42.